Hľadať
Ubytovanie
Český raj: Dovolenka v Parkhoteli Skalní město *** s vínom neobmedzene + polpenzia a zľava 50 % na vírivku
26.11.2020 - 30.09.2025
Zážitkový zľavový pobyt Český raj: Dovolenka v Parkhoteli Skalní město *** s vínom neobmedzene + polpenzia a zľava 50 % na vírivku z kategórie Pobyty ponúkame za skvelú cenu 89 EUR v zľave 0%.
Zľava na zážitkový pobyt Český raj: Dovolenka v Parkhoteli Skalní město *** s vínom neobmedzene + polpenzia a zľava 50 % na vírivku
Pravidelne pre vás hľadáme nové zľavy na pobyty z kategórie Pobyty b>. Neutrácajte zbytočne peniaze a ušetrite s nami. V našej ponuke zlacnených pobytov nájdete pobyt Český raj: Dovolenka v Parkhoteli Skalní město *** s vínom neobmedzene + polpenzia a zľava 50 % na vírivku, ktorý ponúkame za jedinečnú a bezkonkurenčnú cenu 89 EUR. Zľavu na pobyt môžete využiť na adrese: Parkhotel Skalní město ***, Pařezská Lhota 34, Holín, Jičín 506 01, recepcepsm@seznam.cz.
V cene ponuky
Ubytovanie:
- Ubytovanie pre dve osoby v izbe Standard v Parkhoteli Skalní město ***
Strava:
- Polpenzia počas celej doby pobytu pre dvoch
- Raňajky formou bufetu
- Večere formou servírovaného menu
Služby:
- Neobmedzená konzumácia španielskeho vína (18:00 - 21:00 hodín)
- 50% zľava na vírivku
- Detský kútik
- Parkovanie a WiFi zadarmo
O ubytovaní
Parkhotel Skalní město *** sa nachádza v tesnom susedstve Prachovských skál (780 m) a Oborského rybníka (1,7 km) v Českom raji. Spoznajte toto romantické miesto pri Přezskej Lhoty plné skalných veží, vyhliadok a hradov. Výnimočné kúzlo majú Prachovské skaly v zime, kedy si pobyt tu môžete spestriť aj lyžovaním v ski areáli Máchovka v Novej Pace (23 km) s 3 zjazdovkami a viac ako 20 km bežkárskych tratí.
Okrem krás pieskovcových skalných miest môžete objavovať aj ďalšie zaujímavé miesta miesta v okolí hotela: hrad Trosky (12 km), zaradený medzi národné kultúrne pamiatky, hrad Kost (16 km), ako jeden z najzachovalejších stredovekých hradov v Českej republike, alebo malebné historické mesto Jičín (7 km). Tam si užijete zábavu v Aquacentre Jičín, niečo zaujímavé sa dozviete v Múzeu hry a Valdštejnovom múzeu a môžete si prejsť aj Rumcajsov chodník z Mladejova do Jičína alebo kratší Cipískov okruh.
Kde budete spať?
Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard s vlastnou kúpeľňou. Izby sú vybavené manželským lôžkom alebo oddelenými posteľami. Zo všetkých izieb je výhľad na prekrásnu prírodu v okolí hotela, v prípade potreby vám ale na izbu bude umiestnená aj televízia.
Za príplatok je k dispozícii aj izba Lux, tá je priestrannejšia, s väčšou kúpeľňou a okrem postele v ňom nájdete aj posedenie s kresielkami, LCD televíziu, malú chladničku a set na prípravu kávy a čaju.
Na čom si pochutnáte?
V hotelovej reštaurácii ochutnáte pokrmy z tradičnej českej a medzinárodnej kuchyne i výborné dezerty. Osviežiť sa môžete čapovaným pivom či nealkoholickým nápojom, v ponuke nechýbajú ani kvalitné vína a destiláty. S kávou či niečím ostrejším na pitie si v teplejších mesiacoch posedíte na slnečnej vonkajšej terase.
Kde budete relaxovať?
V hotelovom wellness centre si môžete dopriať relaxáciu vo vírivke kombinujúcu podvodnú vzduchovú masáž a masáž vodným prúdom, odpočinok v saune, parafínové a rašelinové zábaly, kúpele, masáže a ďalšie procedúry.
Cestujete s deťmi?
Súčasťou hotela je detský kútik aj ihrisko.
Niečo naviac
V hoteli je najnovšie možné požičať si elektrobicykle na pol dňa alebo rovno na celodenný výlet.
Na viacúčelovom ihrisku v areáli hotela si zahráte volejbal, nohejbal, badminton a tzv. lenivý tenis. Vhodné miesto sa tu nájde aj na futbal a ping pong.
Pařezská Lhota 34, Holín , Jičín
Česká republika
+421 233 006 990
od 14:00 Check Out
do 10:00
za 250 Kč/noc
Žiadna
Zdarma
Možnosti ubytovacieho zariadenia
Okolie ubytovacieho zariadenia
1,9 km
0,3 km
Tipy na výlet
Český rajTip na výlet
Krásne výhľady, skalné mestá, veľa hradov, zámkov a iných zaujímavostí - to všetko je dôvodom, prečo bol región Český raj zaradený medzi Geopark UNESCO a jeho časť je najstaršou CHKO v Českej republike (vyhlásený v roku 1955). Tešiť sa môžete na Zlatou stezku Českého ráje, ktorá vás dovedie k veľkému množstvu tunajších turistických skvostov.
Čo nevynechať pri návšteve Českého raja:
- Prachovské skály
- Hruboskalské skalné mesto
- hrad Valdštejn
- Vydajte sa aj do Klokočských skál, na rozhľadňu Hlavatice a za psom Fíkom, Mankou a Cipískom do Jičína.
Zabudnúť by ste nemali ani na symbol celého regiónu - rozprávkový hrad Trosky, kde sa natáčala rozprávka Princ a Večernice, Pohlaď kočičce uši a Máj. Cyklisti navyše iste ocenia, že je Český raj prešpikovaný cyklotrasami, ktoré vedú prekrásnym a unikátnym terénom.